Diskuse:Daniel Zouhar

Z Katopedia

Přejít na: navigace, hledání

Ty oblíbené osobnosti a příspěvky na Katopedii bych dal spíše na Tvoji uživatelskou stránku, než do seriózního článku... Sem patří seriózní a nezaujatý popis relevantních faktů. :-) --Ignác Pospíšil 15. 6. 2011, 12:07 (UTC)

--Kkfzouhar 15. 6. 2011, 15:37 (UTC)

Já tuto stránku užívám jako svůj osobní profil, z toho důvodu jsem si tam přesměroval i tyto věci. Včera jsem totiž neměl jednu známou kam odkázat, když chtěl vidět nějaké mé konrkténí články na Katopedii. Tak jsem to vyřěšil tímto způsobem.

To je ale přesně to, co by se dělat nemělo. Můžeš si dát životopis na uživatelskou stránku, ale nedávej si uživatelksou stránku do encyklopedického prostoru... --Ignác Pospíšil 15. 6. 2011, 17:41 (UTC)
Máš pravdu. Nechal jsem si to porjít hlavou a nakonec jsem ty oblíbené osobnosti vyškrtnul. Ale ty příspěvky jsem tam přeci jen ponechal, ale nebránil bych se tomu, kdyby se tam podařilo dát nějaký odkaz na změny provedené uživatelem "kkfzouhar" na Katopedii, to by bylo dostačující. --Kkfzouhar 19. 11. 2011, 15:06 (UTC)

Pokoj a dobro, chtěl bych se zeptat stran těch poznámek, jak se dělají. Plus taky takové ty "čtverečky" u seznamu literatury vždy na začátku řádku - jsem počítačová analfabet, nevím, jak se nazývají. Pak mám návrh, že by se tu mohlo vytvořit Téma Poutní místa, popř. Mariánská poutní místa. Pár jsem jich psal do Te Deum, mohla by se postupně dávat sem. A zatím poslední dotaz - napsal jsem třeba či přeložil článek na Immaculatu nebo do Te Deum. Jak napsat odkaz? Stačí vytvořit heslo a pod kratičký vstup napsat odkaz? Děkuji.

Zdravím vás. Poznámky a reference se dělají přímo v textu pomocí kódu <ref></ref> První ref je začátek poznámky a druhé ref s lomítkem je zakončuje. Co se týče "čtverečků" , tak ty se dělají jednoduše pomocí hvězdičky (*) na začátku řádku nebo odstavce. Dají se šikovně užít i přímo v textu. Dalším "fíglem" je ve smyslu odrážek křížek (#), který když užíváte namísto hvězdičky vám dává namísto odrážek čísla. Co se týče Poutních míst, jsem úplně pro. Zatím jsme nezaložili žádnou kategorii, ale můžeme to postupně provést. ;) Klidně jednotlivá hesla napíšte a s Ignácem pak probereme kategorizaci. Internetový odkaz se dělá pomocí hranatých závorek ve tvaru [odkaz(mezera)Záhlaví článku nebo stránky]. Přeji vám vše dobré. --Daniel Zouhar 1. 8. 2012, 08:36 (UTC)
Díky.Zlanařil jsem včera kámoše, který má v merku řadu méně známých básníků, popř. kult. pracovníků v našem regionu (Slezsko), ale i jinde. Až bude mít více času, začne taky přispívat.--Liborius L. 1. 8. 2012, 09:14 (UTC)
To bude více než dobré. Už nyní se budu těšit. --Daniel Zouhar 1. 8. 2012, 09:32 (UTC)

Já bych se taky na něco zeptal. Jednak - jak citovat literaturu - jsou totiž různé způsoby a chtělo by to sjednotit (např., zda napřed jméno a pak příjmení apod. Dále: nepochopil jsem ještě jak je to s těmi kategoriemi a podkategoriemi. Např. - proč sv. Patrik má podkategorii. Nebo: Kappadočtí otcové - je to podkategorie. Počítá se s tím, že bude vlastní stránka (což o to,já bych ji časem napsal)? To pak bude v podkategorii kappadočtí otcové zařazena stránka stejného jména? Na první pohled se mi zdá celý ten systém dost složitý a nevím, jak se v katopedii orientují uživatelé. Já jsem s tím měl dost velký problém - něco najít. -- František

Osobní nástroje