Diskuse:Hlavní strana

Z Katopedia

Verze z 20. 2. 2015, 11:39; Kkfzouhar (diskuse | příspěvky)
(rozdíl) ← Starší verze | zobrazit aktuální verzi (rozdíl) | Novější verze → (rozdíl)
Přejít na: navigace, hledání
  --Daniel Zouhar 20. 2. 2015, 11:39 (UTC) 

Slušilo by se nejspíš upravit oddíl Základní pravidlo. Minimálně jedna věta tam již není aktuální (tam kde se hovoří "obzvláště nyní v době jejího vzniku") už vzhledem k tomu, že projekt funguje skoro pět let, tak jej již nelze považovat za něco, co je v počátcích především vzhledem k tomu, kolik je zde vypracovaných hesel.


Evidentně nejsme jediní, koho něco takového napadlo:

http://it.cathopedia.org/wiki/Cathopedia:Pagina_principale

http://www.kathpedia.com/index.php/Hauptseite

--Ignác Pospíšil 4. 7. 2010, 13:58 (UTC)

I tento projekt může být v některých ohledech inspirativní:

http://www.conservapedia.com/Main_Page

--Ignác Pospíšil 9. 7. 2010, 08:03 (UTC)

http://en.ignatianwiki.org/Main_Page

--Ignác Pospíšil 18. 7. 2010, 01:51 (UTC)

 --Kkfzouhar 12. 5. 2011, 21:37 (UTC)

Neměli bychom začít dělat něco pro větší propagaci? Jen dneska jsem díky spolubydlícímu získal asi malinké množství dalších lidí, kteří se o Katopedii teprve poprvé doslechli právě jeho prostřednictvím. Ad. další Katopedie - nenavážeme s nimi nějakou družbu? Nemusel by totiž být vůbec marné, kdyby jsme si navzájem uvedli na sebe odkaz a tím rozšířili na internetu pojem katolického encyklopedectví. :)

já zatím jako hlavní propagační linii používám propojení Katopedie a DaH. Nicméně samozřejmě, větší propagace by bodla. Nicméně na druhé straně, chce to nějaký hotový základ, který by se dal propagovat... --Ignác Pospíšil 16. 5. 2011, 03:48 (UTC)
No, vím, že sice nemáme hotový základ, ale stačil by třeba nějaký základní rozcestník na to, co už je. Představ si, že jsem poprvé na Katopedii, chtěl bych se podívat na nabídku kategorií a a po dlouhém strastiplném hledání objevím něco jako seznam kategorií, který je značně neuspořádáný. Prohlížení mě proto náhle přestane bavit a poté, co se marně pokouším něco vyhledat odcházím.

Mě navíc zde chybí možnost, jakkoliv vložit nějaký akční odkaz - třeba na výročí dne nebo třeba v pátek na Universae Ecclesiae. Některé věc jako třeba nové akční články by si jistě zasloužili místa na hlavní stránce už teď. --Kkfzouhar 16. 5. 2011, 05:48 (UTC)

IMHO občasné akční odkazy nemají moc cenu a na pravidelné dosud nejsou kapacity... Až nás tu bude 20 aktivních, tak má smysl o tom přemýšlet... --Ignác Pospíšil 3. 6. 2011, 19:16 (UTC)
 --Kkfzouhar 19. 11. 2011, 16:30 (UTC)

Tak jak tak koukám, přesáhli jsme konečně hranici tisícovky článků. Gratuluji a těším se na další spoluprací u další tisícovky. Ještě jsme nepostihli spoustu fundamentálních článků, které jsou pro současný katolicismus a společnost nosné, tak snad k tomu další tisícovka dopomůže.

Osobní nástroje