Diskuse:Kostel Panny Marie Sedmibolestné na Cvilíně

Z Katopedia

Přejít na: navigace, hledání
 --Daniel Zouhar 1. 8. 2012, 15:56 (UTC)

Článek byl přesunut z původního Cvílín u Krnova na Kostel Panny Marie Sedmibolestné (Cvilín), aby tím vyniklo, že se jedná o článek o kostele, resp. poutním místě, nikoliv o obci Cvilín u Krnova.

--Daniel Zouhar 1. 8. 2012, 15:54 (UTC) 

Pro Uživatel:Liborius L.:Když vkládáte obrázek, tak musíte primárně myslet na to, že poté, co vložíte stisknutím tlačítka Vložený soubor kód souboru, tak do něj musíte doplnit souborový název. Nejlepší je při převádění souboru na Katopedii pro příště zvolit vhodný název: např. Kostel_PM_Sedmibolestné_Cvilín.JPG. To pak napíšete do kódu následovně: [[Soubor:Kostel_PM_Bolestné_Cvilin.JPG|thumb|Kostel Panny Marie Sedmibolestné na Cvilíně.]] Pak se vám zobrazí obrázek na pravé straně v tom maličkém boxu. Co se týče poznámek a referencí, tak toto ref: <ref> se píše na začátek a toto</ref> na konec, jinak vám vyskočí v článku chyby. Aby se pak poznámky zobrazili pod článkem. Je vhodném na správné místo (mi k tomu užíváme vždycky místečko pod vytvořeným nápisem Poznámky a reference) vložit ještě jeden kód a to je tento: <references/>. Všechny, jak vidíte, jsou dole pod článkem, takže se s nimi nemusíte složitě psát, což se hodí.

 --Liborius L. 1. 8. 2012, 15:52 (UTC)

Cvilín není obec, to je jen ten kopec a poutní místo se jako Cvilín uvádí běžně, ale snad to nebude vadit. a fakt by mě zajímaly ty poznámky, co jsem nebyl s to tam dát a fotka.

      --Daniel Zouhar 1. 8. 2012, 15:59 (UTC) 

Jasné. Provedu tedy převod na Kostel Panny Marie Sedmibolestné na Cvilíně. Šlo by to?

   --Liborius L. 1. 8. 2012, 18:10 (UTC)  

Jo. a ty poznámky - já to dělal podle návodu, ale v obou případech - na zač. i na konci -se mi to vždy zvýranilo celé, resp. nikdy ne nejprve první část <ref> a pak ta druhá. A ta fotka byla moje, takže jsem nepsal nic o licenci.

    --Daniel Zouhar 1. 8. 2012, 18:22 (UTC) Vždy se to ukáže celé. Stačí jen, když vy píšete přímo do středu. ;)
Osobní nástroje