Duše a hvězdy - Gynekologové

Z Katopedia

Přejít na: navigace, hledání
 • Toto není stránka encyklopedie, ale spřízněného projektu Duší a hvězd. Mimo výjimečných případů ji smějí editovat pouze lidé spojení s tímto projektem, kteří jsou také zodpovědní za nezávadnost jejího obsahu. Hlavní zodpovědná osoba: Ignác Pospíšil alias Cinik.

Zde je přehled katolických, křesťanských a křesťanským pacientům přátelských gynekologů a gynekologických ordinací (tj. gynekologů buďto dodržujících při výkonu svého povolání zásady katolické morálky, nebo alespoň ochotných plně respektovat tyto zásady u těch svých pacientů, kteří je o to požádají). Snažíme se jej aktualizovat, jak jen je to možné, budeme rádi za vaši pomoc - návrhy na zlepšení a opravy prosím vkládejte na diskusní stránku.


U každého jména na seznamu jsou uvedeny i reference zajišťující mu uvedení v seznamu. Jména, u kterých chybí podrobnosti, a všechny dostupné reference obsahují slovo orientační, nejsou ještě patřičně prověřena a jejich uvedení nelze brát jako doporučení, ale pouze jako tip, kde by to mohlo fungovat.

Obsah

Křesťanské ordinace

Zde jsou gynekologové, kteří nabídnou komplexní péči v souladu s učením katolické církve, s patřičnou úctou respektují morální zásady svých křesťanských/katolických pacientů, upozorní na negativa postupů, které odporují učení katolické církve a současně nabídnou řešení v souladu s morálním učením katolické církve. Řazeno podle kraje, místa a referencí.

Jihomoravský kraj

Moravskoslezský kraj

Středočeský kraj

Vysočina

Křesťanům přátelské ordinace

Zde jsou gynekologové, u nichž lze předpokládat, že budou s patřičnou úctou respektovat morální zásady svých křesťanských/katolických pacientů nejpozději poté, co na ně budou upozorněni. Řazeno podle kraje, místa a referencí.

Karlovarský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Ústecký kraj

 • MUDr. Martina Kučerová, Teplice[10]


Reference

 1. Orientační seznam Hnutí Pro život ČR 2010, CENAP
 2. Orientační seznam Hnutí Pro život ČR 2010, CENAP
 3. Orientační seznam Hnutí Pro život ČR 2010, CENAP
 4. Doporučení Hnutí Pro život ČR 2010, rozhovor pro Duše a hvězdy 2010 i CENAP
 5. Orientační seznam Hnutí Pro život ČR 2010
 6. CENAP
 7. CENAP
 8. CENAP
 9. CENAP
 10. CENAP
Osobní nástroje