Hlavní strana

Z Katopedia

(Rozdíly mezi verzemi)
Přejít na: navigace, hledání
Řádka 23: Řádka 23:
|}
|}
[[Soubor:Pantokrator.jpg|thumb|[[Ježíš Kristus]] Spasitel]]
[[Soubor:Pantokrator.jpg|thumb|[[Ježíš Kristus]] Spasitel]]
-
'''Katopedie''' je encyklopedie pro katolíky, založená 22. 6. 2010. Její autoři se snaží zprostředkovávat pohled na svět a na Církev v souladu s katolickou vírou a pomoci ostatním souvěrcům k sebevzdělávání v katolické víře.  
+
'''Katopedie''' je encyklopedie pro katolíky, založená 22. 6. 2010. Její autoři se snaží zprostředkovávat pohled na svět a na Církev v souladu s katolickou vírou a pomoci ostatním souvěrcům k sebevzdělávání v katolické víře a v orientaci v katolickém světě.  
== Autorská práva ==
== Autorská práva ==

Verze z 24. 6. 2010, 15:53

internetové encyklopedii pro katolíky, na jejímž rozvoji se i Vy můžete podílet.

Bůh
Svět
Katolická církev

Historie
Svatí
Lidé

Společnost
Kultura
Věda

Katopedie je encyklopedie pro katolíky, založená 22. 6. 2010. Její autoři se snaží zprostředkovávat pohled na svět a na Církev v souladu s katolickou vírou a pomoci ostatním souvěrcům k sebevzdělávání v katolické víře a v orientaci v katolickém světě.

Autorská práva

Text encyklopedie je, s výjimkou případů, kdy je výslovně řečeno jinak (což je přípustné jen u převzatých textů), uvolněn k veřejnému užití. Volné autorské dílo může každý volně využívat, pouze musí být dodrženy podmínky, že si nikdo nesmí osobovat autorství díla, využitím se nesmí snižovat hodnota díla a musí být uveden autor (je-li znám a je-li to obvyklé). Pokud jde o obrázky, stav ochrany jejich autorských práv musí být jednoznačně uveden přímo u každého z nich. Vítejte a chcete-li se přidat k tomuto dílu, budete vítáni.

Osobní nástroje