Hlavní strana

Z Katopedia

(Rozdíly mezi verzemi)
Přejít na: navigace, hledání
Řádka 24: Řádka 24:
-
'''Katopedie''' je encyklopedie pro katolíky, založená 22. 6. 2010. Její autoři se snaží zprostředkovávat pohled na svět a na Církev v souladu s katolickou vírou. Text encyklopedie je uvolněn do Public Domain - umístěním textu do článku se autoři vzdávají svých autorských práv s výjimkou práva na to, aby byl uveden zdroj textu - formou odkazu na článek, z něhož byl vzat. Vítejte a chcete-li se přidat k tomuto dílu, budete vítáni. --[[Uživatel:Cinik|Cinik]] 22. 6. 2010, 10:48 (UTC)
+
'''Katopedie''' je encyklopedie pro katolíky, založená 22. 6. 2010. Její autoři se snaží zprostředkovávat pohled na svět a na Církev v souladu s katolickou vírou. Text encyklopedie je uvolněn do Public Domain - umístěním textu do článku se autoři vzdávají svých autorských práv s výjimkou požadavku na to, aby byl uveden zdroj textu - formou odkazu na článek, z něhož byl vzat. Vítejte a chcete-li se přidat k tomuto dílu, budete vítáni. --[[Uživatel:Cinik|Cinik]] 22. 6. 2010, 10:48 (UTC)

Verze z 22. 6. 2010, 11:15

internetové encyklopedii pro katolíky, na jejímž rozvoji se i Vy můžete podílet.

Soubor:X Katolická církev
Soubor:X Katolická nauka
Soubor:X Svatí

Soubor:X Svět
Soubor:X Lidé
Soubor:X Historie

Soubor:X Společnost
Soubor:X Kultura
Soubor:X Věda


Katopedie je encyklopedie pro katolíky, založená 22. 6. 2010. Její autoři se snaží zprostředkovávat pohled na svět a na Církev v souladu s katolickou vírou. Text encyklopedie je uvolněn do Public Domain - umístěním textu do článku se autoři vzdávají svých autorských práv s výjimkou požadavku na to, aby byl uveden zdroj textu - formou odkazu na článek, z něhož byl vzat. Vítejte a chcete-li se přidat k tomuto dílu, budete vítáni. --Cinik 22. 6. 2010, 10:48 (UTC)

Osobní nástroje