Katopedia:Archiv aktualit 2019

Z Katopedia

(Rozdíly mezi verzemi)
Přejít na: navigace, hledání
(Květen)
Řádka 16: Řádka 16:
=== Květen ===
=== Květen ===
* '''[[1. květen]], [[Pelhřimovsko]]''' - Pouť [[Klub sv. Athanasia|Klubu sv. Athanasia]] na [[Křemešník]]. Začátek pouti v 10:00 na náměstí v [[Pelhřimov]]ě, Mše svatá v 15:00. Celebruje P. [[Jakub Zentner]] [[FSSP]]
* '''[[1. květen]], [[Pelhřimovsko]]''' - Pouť [[Klub sv. Athanasia|Klubu sv. Athanasia]] na [[Křemešník]]. Začátek pouti v 10:00 na náměstí v [[Pelhřimov]]ě, Mše svatá v 15:00. Celebruje P. [[Jakub Zentner]] [[FSSP]]
 +
 +
=== Červen ===
 +
* '''[[1.  červen|1.]]-[[2. červen]], [[Vyšší Brod]]''' - [[Cisterciácké opatství Vyšší Brod]] slaví 760. výročí svého založení, více [https://www.klastervyssibrod.cz/ ZDE].
 +
* '''[[4. červen]], [[Zlín]]''' – před porodnicí v areálu Krajské nemocnice Tomáše Bati začne v 16.00 pravidelná [[modlitba růžence]] za nenarozené děti a obnovení [[kultura života|kultury života]] v naší zemi.
 +
* '''[[4. červen]], [[Praha]]''' - Klub sv. Athanasia: Mše svatá v kostele sv. Jindřicha a sv. Kunhuty (začátek v 18:30) a po ní přednáška na téma ''Ekumenismus ve slepé uličce''. Celebruje a přednáší R.D. [[Stanislav Přibyl]].
 +
* '''[[6. červen]], [[Olomouc]]''' - MUDr. [[Roman Joch]] bude v dominikánském klášteře přednášet na téma výsledků voleb do Evropského parlamentu. Podrobnosti [http://www.konzervativnistrana.cz/aktivity/aktivita/article/vysledky-voleb-do-evropskeho-parlamentu.html ZDE].
 +
* '''[[7. červen|7.]]-[[11. červen]], [[Francie]]''' - [[FSSP]] pořádá pouť z [[Paříž]]e do [[Chartres]]. Podrobnosti [http://fssp.cz/pesi-pout-z-parize-do-chartres/ ZDE].
 +
* '''[[15. červen]], [[Vyšší Brod]]''' - pravidelná pouť na [[Maria Rast am Stein]]. Poutníci vyrazí od [[kostel sv. Bartoloměje ve Vyšším Brodě|kostela sv. Bartoloměje]] cca v 9:30, Mše sv. začne v kapli na Maria Rast zhruba v 11:00.
 +
* '''[[15. červen]], [[Římov]]''' - mariánské Mše svaté, která začne v 17:30 se zúčastní Mons. [[Vlastimil Kročil]], biskup českobudějovický.
 +
* '''[[15. červen]], [[Kladno]]''' - V arciděnkanském farním chrámu Nanebevzetí Panny Marie bude od 8:00 sloužena Mše svatá dle misálu z roku 1962.
 +
* '''[[23. červen]], [[Žlutice]]''' - Orelská župa Svatováclavská, farnost Žlutice a město Žlutice zvou na poutní slavnost sv. Petra a Pavla. Mše svatá bude sloužena v 16:00.
 +
 +
=== Červenec ===
 +
* '''[[6. červenec]], [[Svatý Jan pod Skalou]]''' - poutní Mše svatá ke cti sv. Ivana Českého začne ve 14:00, celebruje R.D. [[Josef Peňáz]].
 +
* '''[[7. červenec|7.]]-[[20. červenec]], [[Jaidhof]]''' - [[FSSPX]] pořádá letní tábor pro chlapce 6-13 let, podrobnosti [http://www.fsspx.cz/letni_tabory.html ZDE].
 +
* '''[[13. červenec|13.]] - [[20. červenec]], [[Slivice-Milín]]''' - [[FSSP]] pořádá letní tábor pro mladší děti (7-12 let) a starší děvčata (13-17 let). Podrobnosti [http://fssp.cz/letni-tabor/ ZDE].
 +
* '''[[20. červenec|20.]]-[[27. červenec]], [[Šumava]]''' - [[FSSPX]] pořádá letní tábor pro chlapce 14-22 let, podrobnosti [http://www.fsspx.cz/letni_tabory.html ZDE].
 +
* '''[[23. červenec|23.]]-[[25 červenec]], [[Rakousko]]''' -[[FSSPX]] pořádá pěší pouť z [[Föhrenau]] do [[Mariazell]]. Více [http://www.fsspx.cz/poute_slavnosti_a_setkani.html ZDE].
 +
* '''[[27. červenec|27.]]-[[3. srpen]], [[Jaidhof]]''' - [[FSSPX]] pořádá letní tábor pro dívky 6-13 let, podrobnosti [http://www.fsspx.cz/letni_tabory.html ZDE].
 +
* '''[[29. červenec]]-[[3. srpen]]''', [[Římov]] - FSSP pořádá [[TradyCamp]], podrobnosti [http://fssp.cz/tradycamp/ ZDE].
 +
 +
=== Srpen ===
 +
* '''[[3. srpen|3.]]-[[11. srpen]], [[Jaidhof]]''' - [[FSSPX]] pořádá letní tábor pro dívky 14-22 let, podrobnosti [http://www.fsspx.cz/letni_tabory.html ZDE].
 +
* '''[[11. srpen|11.]]-[[20. srpen]], [[Vyšebrodsko]]''' - [[Setkání katolických dětí]] 2019
 +
* '''[[19. srpen|19.]]-[[24. srpen]], [[Svatý Hostýn]]''' - ''Duchovní obnova pro mladé'', vede otec [[Jiří Pleskač]]. Podrobnosti [https://www.hostyn.cz/obraz/19_03/pl_mladi.jpg ZDE].
 +
 +
=== Září ===
 +
* '''[[2. září|2.]]-[[7. září]], [[Jaidhof]]''' - [[FSSPX]] pořádá [[exercicie]] pro ženy, více informací [http://www.fsspx.cz/exercicie.html ZDE].
 +
* '''[[10. září|10.]]-[[17. září]], [[České Budějovice]]''' - [[FSSP]] pořádá další ročník ''[[Hovory o víře|Hovorů o víře]]'', tentokráte nazvané ''Letní škola spirituality a liturgie''. Podrobnosti [http://fssp.cz/hovory-o-vire/ ZDE].
 +
 +
=== Říjen ===
 +
* '''[[26. říjen]], [[Mariazell]]''' - [[FSSP]] a Spolek Císařovna Zita pořádají pouť českých a rakouských věřících do Mariazell k [[Panna Maria|Panně Marii]], Matce národů [[Rakousko-Uhersko|Rakouska-Uherska]].

Verze z 1. 12. 2019, 06:34

Obsah

Leden

Únor

Březen

Duben

Květen

Červen

Červenec

Srpen

Září

Říjen

Osobní nástroje