Katopedia:Katopedia

Z Katopedia

(Rozdíly mezi verzemi)
Přejít na: navigace, hledání
m (Zamyká „Katopedia:Katopedia“ ([edit=sysop] (do odvolání) [move=sysop] (do odvolání)))
m
 
Řádka 1: Řádka 1:
-
'''Katopedie''' je encyklopedie psaná katolíky především pro katolíky, založená 22. 6. 2010. Obsahuje '''{{NUMBEROFARTICLES}} článků a {{NUMBEROFFILES}} [[Speciální:ListFiles|fotografií]]'''.
+
'''Katopedie''' je encyklopedie psaná katolíky především pro katolíky. Její autoři se snaží zprostředkovávat pohled na svět a na Církev v souladu s katolickou vírou a pomoci ostatním souvěrcům k sebevzdělávání v katolické víře a v orientaci v katolickém světě. Zároveň propojuje encyklopedii a organizační prostor pro katolické a pro-life aktivity, takže je sem možné dávat [[Katopedia:Aktuality|oznámení akcí]] a případně i umisťovat materiály pro takové akce.
-
 
+
-
Její autoři se snaží zprostředkovávat pohled na svět a na Církev v souladu s katolickou vírou a pomoci ostatním souvěrcům k sebevzdělávání v katolické víře a v orientaci v katolickém světě. Zároveň propojuje encyklopedii a organizační prostor pro katolické a pro-life aktivity, takže je sem možné dávat [[Katopedia:Aktuality|oznámení akcí]] a případně i umisťovat materiály pro takové akce.
+
== Autorská práva ==
== Autorská práva ==

Aktuální verze z 6. 7. 2012, 09:51

Katopedie je encyklopedie psaná katolíky především pro katolíky. Její autoři se snaží zprostředkovávat pohled na svět a na Církev v souladu s katolickou vírou a pomoci ostatním souvěrcům k sebevzdělávání v katolické víře a v orientaci v katolickém světě. Zároveň propojuje encyklopedii a organizační prostor pro katolické a pro-life aktivity, takže je sem možné dávat oznámení akcí a případně i umisťovat materiály pro takové akce.

Autorská práva

Text encyklopedie je, s výjimkou případů, kdy je výslovně řečeno jinak (což je přípustné jen ve výjimečných případech u převzatých textů), uvolněn k užití pod licencí Creative Commons Uveďte autora – Zachovejte licenci 3.0 Unported.

Pokud jde o obrázky, stav ochrany jejich autorských práv musí být jednoznačně uveden přímo u každého z nich, tam ho hledejte. Za dodržování autorských práv textů i obrázků je vždy zodpovědný konkrétní vkladatel.

Více informací naleznete ZDE.

Osobní nástroje