Katopedia:Vyloučení odpovědnosti

Z Katopedia

Přejít na: navigace, hledání
KATOPEDIE NEPOSKYTUJE ŽÁDNÉ ZÁRUKY SPRÁVNOSTI

Katopedie je otevřená internetová encyklopedie, její principy dovolují komukoli s připojením k Internetu a webovým prohlížečem, pokud si zde založí účet, měnit její obsah. Proto je třeba upozornit, že až na výslovně označené výjimky nic, co zde naleznete, nemuselo být zkontrolováno a nemusí obsahovat úplné, přesné či spolehlivé informace.

To neznamená, že ve Katopedii nemůžete najít hodnotné a přesné informace, ale je třeba si uvědomit, že Katopedie nemůže žádným způsobem ručit za přesnost informací v ní uvedených. Tyto informace mohl změnit či poškodit někdo, jehož názory se neshodují s aktuálním stavem znalostí oboru, či někdo, kdo tak realizoval své úmysly neslučitelné s pojetím a záměrem Katopedie.

Nikdo z autorů, přispěvatelů, sponzorů, správců, ani kdokoli jiný spojený s Wikipedií nemůže být zodpovědný za jakékoli nepřesné či zavádějící informace uvedené na těchto stránkách či na stránkách z nich odkazovaných.

Pochopte prosím, že informace zde nabízené jsou poskytovány zdarma a neexistuje žádná smlouva mezi vámi a majiteli či uživateli těchto stránek, vlastníky serverů, na kterých běží, jednotlivými přispěvateli, správci, či jakoukoli jinou osobou spojenou s Katopedií.

Uvědomte si prosím, že informace zde uvedené mohou porušovat zákony země, ze které si je prohlížíte. Zákony vaší země nemusí poskytovat tak širokou ochranu svobody slova, jako je tomu v České republice, takže Katopedie nemůže zodpovídat za případná porušení příslušných zákonů.

Pokud potřebujete konkrétní radu (např. duchovní, lékařskou, právní či finanční), vyhledejte zkušeného odborníka.

Děkujeme za váš čas strávený čtením této stránky a přejeme vám příjemné používání Katopedie.

Tento text vznikl převzetím textu této stránky Wikipedie a jeho úpravou pro potřeby Katopedie. Je dostupný za podmínek Creative Commons 3.0 Unported[1].

Osobní nástroje