Přemysl Tišer

Z Katopedia

(Rozdíly mezi verzemi)
Přejít na: navigace, hledání
(založeno)
m
 
(Nejsou zobrazeny 4 mezilehlé verze.)
Řádka 1: Řádka 1:
-
Sekulární prolife aktivista. Člen TOP 09.
+
[[Bc.]] '''Přemysl Tišer''' (* [[1979]], [[Česká Lípa]], [[ČSSR]]) je sekulární prolife aktivista, ekonom a politik (poslední léta kandidující za [[TOP 09]]). V současnosti žije a pracuje v [[Liberec|Liberci]]. Je svobodný a bezdětný.
 +
 
 +
Po absolvování [[Gymnázium Palackého 191, Mladá Boleslav|gymnázia]] v [[Mladá Boleslav|Mladé Boleslavi]] vystudoval Vysokou školu ekonomie a managementu (VŠEM). V letech [[2001]] - [[2012]] byl jako osoba samostatně výdělečně činná v oboru lektor-konzultant v oblasti fondů [[EU]], krizový manažer a financování projektů. Od roku 2012 je společníkem ve firmě BIOSIDE s.r.o. a v sociáním podniku RAUCHENBERG s.r.o. Vedle toho pracuje ještě jako vedoucí ekonom v Zoologické zahradě Liberec.
 +
 
 +
Do politiky vstoupil poprvé v roce [[2004]], kdy vstoupil k Evropským demokratům. v současnosti je členem TOP 09, za kterou byl nejdříve činný v komunální politice v Mladé Boleslavi a nyní v Liberci.
 +
 
 +
 
 +
== Externí odkazy ==
 +
* [https://www.facebook.com/premysl.tiser/info Facebookový profil Přemysla Tišera]
 +
 
 +
 
 +
{{pahýl}}
 +
 
 +
{{DEFAULTSORT: Tišer, Přemysl}}
 +
[[Kategorie:Absolventi Gymnázia Palackého 191, Mladá Boleslav]]
 +
[[Kategorie:Osobnosti české politiky]]
 +
[[Kategorie:Členové TOP 09]]
 +
[[Kategorie:Narození 1979]]
 +
[[Kategorie:Žijící lidé]]
 +
[[Kategorie:Pahýly]]

Aktuální verze z 18. 8. 2014, 14:34

Bc. Přemysl Tišer (* 1979, Česká Lípa, ČSSR) je sekulární prolife aktivista, ekonom a politik (poslední léta kandidující za TOP 09). V současnosti žije a pracuje v Liberci. Je svobodný a bezdětný.

Po absolvování gymnázia v Mladé Boleslavi vystudoval Vysokou školu ekonomie a managementu (VŠEM). V letech 2001 - 2012 byl jako osoba samostatně výdělečně činná v oboru lektor-konzultant v oblasti fondů EU, krizový manažer a financování projektů. Od roku 2012 je společníkem ve firmě BIOSIDE s.r.o. a v sociáním podniku RAUCHENBERG s.r.o. Vedle toho pracuje ještě jako vedoucí ekonom v Zoologické zahradě Liberec.

Do politiky vstoupil poprvé v roce 2004, kdy vstoupil k Evropským demokratům. v současnosti je členem TOP 09, za kterou byl nejdříve činný v komunální politice v Mladé Boleslavi a nyní v Liberci.


Externí odkazy


Osobní nástroje